• New Shoes Today

  • New Shoes Today

  • New Shoes Today

  • New Shoes Today

Copyright 2019 - Custom text here

 

Na stronie http://www.villa-dentica.eu znajdziesz wiele przydatnej informacji – co to są licówki, cena, którą musisz zapłacić za piękny uśmiech oraz dla czego trzeba się na zdecydować. Licówki to płatki, które przykleja się z przodu zębów, by nadać im wymarzony wygląd. Umożliwiają szybką korektę uzębienia bez konieczności podejmowania długotrwałego leczenia.

 

Ważne jest, z jakiego materiału są wykonane licówki. Cena na licówki porcelanowe jest najwyższa, jednak porcelana jest również gwarancją jakości. Takie licówki posłużą nawet do 10 lat, po czym konieczna będzie ich wymiana. Niestety, najczęściej jest tak, że jeżeli decydujemy się na licówki, trzeba przy nich pozostać już do końca. Dlatego że ząb musi być odpowiednio przygotowany do założenia licówki. Cena za piękny uśmiech to często osłabione, a czasami uszkodzone zęby przednie, które bez licówek już będą wyglądać coraz gorzej. Licówek nie powinny zakładać osoby z próchnicą, chorobami dziąseł i wadami zgryzu, a także na zęby po leczeniu kanałowym.

 

Nie warto w nie inwestować również osobom, które mocno zaciskają zęby, są to osoby zazwyczaj nerwowe. U takich osób licówki zwyczajnie nie będą się odpowiednio długo trzymać i cena zapłacona za taką przyjemność nie wydaje się być rozsądna. Niestety NFZ w Polsce nie finansuje zabiegu założenia licówek, ponieważ jest to zabieg medycyny estetyczne i musimy za niego zapłacić pełną cenę. Powikłania po założeniu licówek występują raczej rzadko. Zazwyczaj są one głównie z odklejeniem lub ukruszeniem licówki. Dzieje się tak głownie albo z powodu błędu przy mocowaniu nakładki albo z powodu uszkodzenia mechanicznego spowodowanego np. ugryzieniem twardego pokarmu.

 

Uzyskując piękny uśmiech po założeniu licówek powinniśmy szczególnie pamiętać o higienie jamy ustnej, na przykład efekt pięknego uśmiechu u osób palących utrzymuje się znacznie krócej, niż u osób, które stosują się do wszystkich zaleceń lekarza.


Wsparcie dla serwisu zapewnia:

Search

f t g