• New Shoes Today

  • New Shoes Today

  • New Shoes Today

  • New Shoes Today

Copyright 2018 - Custom text here

 

Jak twierdzi ekspert z www.venus-beauty.com.pl , makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną zatuszować wszelkie niedoskonałości twarzy. Jest to świetny sposób dla kobiet, które nie mogą się malować ze względów zdrowotnych, ale także dla tych, które nie mają czasu na codzienny makijaż. Wielu osobom nasuwa się pytanie jak trwały jest makijaż permanentny. Kalisz dysponuje wieloma gabinetami, których kosmetyczki twierdzą, że makijaż zazwyczaj utrzymuje się od kilku miesięcy do kilku lat.

 

Makijaż permanentny ust w kolorze czerwonym
Makijaż permanentny ust

 

Co wpływa na trwałość makijażu permanentnego?

Eksperci przytaczają następujące czynniki wpływające na trwałość zabiegu:

  1. Metoda wykonania makijażu permanentnego - tych metod istnieje w gabinetach w Kaliszu wiele i w każdej używa się innego urządzenia i odpowiednich barwników. Sposób ich działania i precyzyjny zabieg wpływają na efekt końcowy.

  2. Rodzaj barwników - przed wykonaniem zabiegu warto jest sprawdzić właściwości i pochodzenie używanych barwników. Niecertyfikowane barwniki lub te nieznanego pochodzenia znacząco wpływają na jakość makijażu permanentnego. Warto wspomnieć, że każdy makijaż będzie się wyłuszczał z naskórkiem i blakł, jednak przy odpowiednim wykonaniu zabiegu nie trzeba powtarzać często.

  3. Higiena i styl życia - częste kąpiele słoneczne i korzystanie z solarium mogą wpłynąć na makijaż permanentny i zmienić jego koloryt, dlatego zaleca się unikania słońca i solarium przez miesiąc po zabiegu. Również peelingi i inne kosmetyki złuszczające skracają trwałość makijażu.

  4. Rodzaj skóry - każda skóra inaczej reaguje na barwnik i wyłuszcza się w innym tempie, dlatego trwałość makijażu permanentnego zależy od osoby.

 

 

 

 


Wsparcie dla serwisu zapewnia:

Search

f t g